Wie is wie

Vrijwilligers

Het kloppende hart van de Omval: Anja, Anke, Anneke, Diny, Eitan, Elli, Els, Françoise, Frans, Gabriëlle, Gaby, Geert, Ger, Gerda, Gré, Henny, Ilse, Joke, José, Joy, Karin, Kees, Liz,  Loes, Loes, Louis, Marga, Margrietta, Marian, Marianne, Marianne, Marijke, Marijke, Marjon, Milène, Monique, Nel, Nel, Paul, Paul,  Renée, Ria, Rogier, Ronald, Selma, Shirley, Sylvia, Tilly, Toke, Tonia, William, Willy, Yvonne, Yvonne.

Directie

Jacqueline Wasser - Zakelijk leider / Algemeen directeur
jacqueline@theaterdeomval.nl

Info & Tickets

Yvonne Leuven - Coördinator vrijwilligers en hoofd Info & Tickets
kassa@theaterdeomval.nl
020-6001897 (zie openingstijden)

Zaalhuur

Michaëla de Jong - Hoofd verhuur
huren@theaterdeomval.nl

Marketing & publiciteit

Richard Zuidgeest & Mayke Klomp - Hoofd marketing & publiciteit
marketing@theaterdeomval.nl

Techniek

techniek@theaterdeomval.nl

Horeca

Thijs Frederiks - Hoofd horeca
thijs@theaterdeomval.nl
horeca@theaterdeomval.nl
020 699 53 89

Thijs, Tamara, Jopi, Izabela en Jasmijn

Administratie

Izabela Urbanska - Assistent financiële administratie
administratie@theaterdeomval.nl

Joke Kummel-Witsen - Controller
controller@theaterdeomval.nl

Gebouw

Mico van Zalingen - Systeembeheerder
ict@theaterdeomval.nl

Jan Rijnierse - Facilitair medewerker