Wie is wie

Vrijwilligers

Het kloppende hart van de Omval: Aagje, Anja, Anneke, Casper, Diny, Elli, Els, Françoise, Frans, Gabriëlle, Ger, Gerda, Glen, Heidi, Henny, Ilze, Joke, Jopi, José, Joy, Karin, Kees, Lia, Louis, Marga, Marian, Marianne, Marianne, Marijke, Marja, Marjon, Nel, Nel, Nico, Paul, Renée, Ria, Rogier, Ronald, Shirley, Sylvia, Tilly, Toke, Ton, Tonia, Willy, Wouter, Yvonne en alle nieuwe vrijwilligers!

Directie

Danny van Zuijlen - Artistiek directeur & programmeur
d.vanzuijlen@theaterdeomval.nl

Michiel Hatenboer - Zakelijk directeur
m.hatenboer@theaterdeomval.nl

Bespreekbureau

Yolanda Wit - Coördinator vrijwilligers en hoofd bespreekbureau
kassa@theaterdeomval.nl
020-6001897 (zie openingstijden)

Zaalhuur

Michaëla de Jong - Hoofd verhuur
huren@theaterdeomval.nl

Marketing & publiciteit

Mayke Klomp - Hoofd marketing & publiciteit
marketing@theaterdeomval.nl

Techniek

techniek@theaterdeomval.nl

Horeca

Thijs Frederiks - Hoofd horeca
thijs@theaterdeomval.nl
horeca@theaterdeomval.nl
020 699 53 89

Izabela, Tamara, Milly, Dana, Suzanne en Soraya

Administratie

Izabela Urbanska - Assistent financiële administratie
administratie@theaterdeomval.nl

Joke Kummel-Witsen - Controller
controller@theaterdeomval.nl

Gebouw

Mico van Zalingen - Systeembeheerder
ict@theaterdeomval.nl

Jan Rijnierse - Facilitair medewerker